سرآمد اخبار
بانک آینده
اخبار شرکت هااقتصاد

رشد 270 درصدی گشایش اعتبارات اسنادی داخلی بانک آینده

بانک آینده در گشایش اعتبارات اسنادی داخلی طی شش‌ماهه نخست سال جاری نسبت به سال گذشته‌ رشد 270 درصدی داشته است.

بر اساس گزارش‌های منتشر شده از شاخص عملکردی بانک آینده در بخش گشایش اعتبارات اسنادی داخلی برای مشتریان، طی شش‌ماهه نخست سال جاری، نشان از گشایش بیش از 500 فقره اعتبارات اسنادی با مبلغی بیش از 237 هزار میلیارد ریال توسط این بانک دارد.

این در حالی است که طی سال ۱۴۰۱ شاهد گشایش ۴۲۲ فقره اعتبارات اسنادی با مبلغ حدود 88 هزار میلیارد ریال در این بانک بوده‌ایم.

ذکر این نکته ضروری است که سیاست اعتباری بانک آینده، علاوه بر سمت و سو به انجام تکالیف ابلاغی و تحقق به برنامه‌های اعلامی به ویژه در پرداخت تسهیلات اعتباری خرد به جامعه هدف، با تکمیل سبد اعتباری و تسهیل‌سازی در امکان برخورداری از ظرفیت‌های تعهدی نظیر گشایش اعتبارات اسنادی داخلی و صدور انواع ضمانت نامه‌ها، شرایط مناسب و ویژه‌ای را برای مشتریان بانک در استفاده از این ابزار و خدمات بانکی در جهت تداوم و توسعه فعالیت اقتصادی فراهم نموده است.

ضمن آنکه باید یادآورشد ابزارهای متعددی نظیر گشایش اعتبارات اسنادی داخلی و صدور ضمانت نامه‌ها می‌تواند در بهبود کیفیت منابع، اصلاح ترکیب منابع، کاهش قیمت تمام شده پول و امکان اخذ درآمدهای کارمزدی و غیر مشاع را برای بانک فراهم سازد که در این خصوص بانک آینده تاکنون توانسته است به درستی از این ظرفیت بانکی بهره برداری نماید به نحوی که سهم منابع ارزان قیمت بانک از رشد قابل قبولی برخوردار شده است.

اخبار مرتبط

رشد ۱۴۹ درصدی سود عملیاتی ارتباط فردا

میلاد جانه

پرداخت تسهیلات 20 میلیون تومانی به بازنشستگان در بانک رفاه کارگران آغاز شد

میلاد جانه

برندگان جایزه پویش «حسابتو پر کن، شانست رو امتحان کن» ایران‌کارت بانک آینده مشخص شدند

میلاد جانه

انعقاد تفاهم‌نامه همکاری مشترک بین بانک آینده و تعاونی تولیدکنندگان سازه‌های فولادی کشور

میلاد جانه

حضور کارشناسان و مدیران فولاد هرمزگان در کنفرانس علمی metec & estad 2023

میلاد جانه

صورت‌های مالی این بانک به تصویب مجمع رسید/ رشد 308 درصدی سود خالص بانک رفاه کارگران

میلاد جانه

دیدگاهتان را بنویسید