سرآمد اخبار
طارمی
چهره هاورزش

مهدی طارمی در بین پنج انتقال فوتبال اروپا

خبرنگار مطرح ایتالیایی از انجام پنج انتقال بزرگ در نقل و انتقالات زمستانی فوتبال اروپا خبر داد که مهاجم تیم ملی فوتبال ایران هم یکی از بازیکنانی است که احتمالا به اینتر خواهد رفت.

«فابریزیو رومانو» خبرنگار مطرح ایتالیایی با شرکت در یک برنامه تلویزیونی از پنج انتقال فوتبال اروپا در تعطیلات نیم‌فصل رونمایی کرد. رومانو در گفتگو با برنامه تلویزیونی «پروپاگاندا لایو» انتقال مهدی طارمی ملی پوش ایرانی تیم فوتبال پورتو را به «اینتر» تأیید کرد.

مهدی طارمی در این فصل لیگ فوتبال پرتغال عملکرد چندان قابل قبولی از خود به نمایش نگذاشته و زمزمه‌های خروج او از پورتو از ابتدای فصل جاری مطرح بوده است. اینتر در تابستان گذشته هم خواهان جذب طارمی بود، اما با پورتو به توافق نرسید.

قرارداد مهدی طارمی با پورتو در انتهای فصل به پایان می‌رسد و او تبدیل به بازیکن آزاد خواهد شد لذا تعطیلات زمستانی پیش رو، تنها فرصت پورتو برای درآمدزایی از انتقال طارمی خواهد بود.

او همچنین از خروج احتمالی خوزه مورینیو در تابستان از تیم فوتبال «آ اس رم» صحبت کرد و گفت «تیاگو موتا» یا «رافائله پالادینو» گزینه‌های احتمالی جایگزیی او در این تیم هستند.

منبع: خبرگزاری مهر

اخبار مرتبط

متیو پری، بازیگر سریال «فرندز» درگذشت

میلاد جانه

تصویر منحصربفرد کریم بنزما در خانه خدا

میلاد جانه

نورچشمی ساپینتو در آستانه جدایی از استقلال

میلاد جانه

عکسی جالب از کودکی محمدرضا گلزار با پیراهن تیم خاص

میلاد جانه

زمان برگزاری کنسرت کیهان کلهر اعلام شد

میلاد جانه

استایل متفاوت بهرام رادان در خارج از کشور +عکس

میلاد جانه

دیدگاهتان را بنویسید