سرآمد اخبار
مسوولیت های اجتماعی
اخبار شرکت هااقتصاد

به منظور تقویت بنیان علمی و در راستای مسئولیت‌های اجتماعی فولاد هرمزگان انجام شد؛ تجهیز آزمایشگاه هنرستان جوار فولاد هرمزگان

شرکت فولاد هرمزگان در راستای مسئولیت‌های اجتماعی خود و به منظور تقویت بنیه علمی هنرجویان هنرستان جوار فولاد، آزمایشگاه این هنرستان را به تجهیزات پیشرفته مجهز کرد.

به گزارش روابط عمومی شرکت فولاد هرمزگان، با حضور عطاالله معروفخانی مدیرعامل شرکت فولاد هرمزگان، محمد قویدل مدیرکل آموزش و پرورش استان هرمزگان و تعدادی از مدیران شرکت، از تجهیزات جدید هنرستان جوار فولاد رونمایی شد.

شرکت فولاد هرمزگان برای هنرستان جوار را به یک کارگاه آموزشی ریخته‌گری از جمله دستگاه‌‌های مدل‌سازی، تراش، برش، دستگاه‌های کوره القایی، کوره عملیات حرارتی، تجهیزات قالب‌گیری و نمونه‌گیری ذوب و یک دستگاه چاپگر سه بعدی پیشرفته مجهز کرده است. لازم به ذکر بوده که دستگاه چاپگر یاد شده یکی از پیشرفته‌ترین دستگاه‌های مدل‌سازی در ریخته‌گری است و هنرستان جوار فولاد از معدود هنرستان‌های کشور بوده که به این دستگاه مجهز شده است.

گفتنی است که اولویت استخدام هنرجویان هنرستان جوار صنعت فولاد در شرکت فولاد هرمزگان، تکمیل و بهره‌برداری از پروژه ۱۲ کلاسه هنرستان فولاد هرمزگان تا سال تحصیلی آینده، تکمیل تجهیزات رشته صنایع شیمیایی هنرستان جوار فولاد، تامین لباس فرم هنرجویان هنرستان جوار شرکت فولاد و حضور مستمر ماهیانه هنرجویان در شرکت فولاد هرمزگان از مهم‌ترین برنامه‌های آموزش و پرورش استان هرمزگان به همراه شرکت فولاد هرمزگان خواهد بود.

اخبار مرتبط

استاندار هرمزگان مطرح کرد: زمینه‌سازی توسعه پایدار استان با تجهیز آزمایشگاه دانشگاه هرمزگان

میلاد جانه

با حضور مدیرعامل فولاد هرمزگان انجام شد؛ تست میدانی شن سیلیسی فعال شده آب‌شیرین‌کن برای اولین بار در کشور

میلاد جانه

افشای جدید «وآیند» در کدال/ ارزش بیش از 7681 میلیارد تومانی سهام شرکت

میلاد جانه

بانک رفاه کارگران به عنوان دومین بانک سودآور در میان بانک‌های دولتی معرفی شد

میلاد جانه

رئیس کمیسیون صنایع و معادن مجلس در بازدید از غرفه فولاد هرمزگان در نمایشگاه ایران متافو: استان هرمزگان بهترین مکان توسعه صنعت فولاد کشور است

میلاد جانه

اسکندری از ریال دیجیتال «آبانک» رونمایی کرد/ شتاب تولید محصولات نوآورانه در بانک آینده

میلاد جانه

دیدگاهتان را بنویسید