سرآمد اخبار
مسوولیت های اجتماعی
اخبار شرکت هااقتصاد

به منظور تقویت بنیان علمی و در راستای مسئولیت‌های اجتماعی فولاد هرمزگان انجام شد؛ تجهیز آزمایشگاه هنرستان جوار فولاد هرمزگان

شرکت فولاد هرمزگان در راستای مسئولیت‌های اجتماعی خود و به منظور تقویت بنیه علمی هنرجویان هنرستان جوار فولاد، آزمایشگاه این هنرستان را به تجهیزات پیشرفته مجهز کرد.

به گزارش روابط عمومی شرکت فولاد هرمزگان، با حضور عطاالله معروفخانی مدیرعامل شرکت فولاد هرمزگان، محمد قویدل مدیرکل آموزش و پرورش استان هرمزگان و تعدادی از مدیران شرکت، از تجهیزات جدید هنرستان جوار فولاد رونمایی شد.

شرکت فولاد هرمزگان برای هنرستان جوار را به یک کارگاه آموزشی ریخته‌گری از جمله دستگاه‌‌های مدل‌سازی، تراش، برش، دستگاه‌های کوره القایی، کوره عملیات حرارتی، تجهیزات قالب‌گیری و نمونه‌گیری ذوب و یک دستگاه چاپگر سه بعدی پیشرفته مجهز کرده است. لازم به ذکر بوده که دستگاه چاپگر یاد شده یکی از پیشرفته‌ترین دستگاه‌های مدل‌سازی در ریخته‌گری است و هنرستان جوار فولاد از معدود هنرستان‌های کشور بوده که به این دستگاه مجهز شده است.

گفتنی است که اولویت استخدام هنرجویان هنرستان جوار صنعت فولاد در شرکت فولاد هرمزگان، تکمیل و بهره‌برداری از پروژه ۱۲ کلاسه هنرستان فولاد هرمزگان تا سال تحصیلی آینده، تکمیل تجهیزات رشته صنایع شیمیایی هنرستان جوار فولاد، تامین لباس فرم هنرجویان هنرستان جوار شرکت فولاد و حضور مستمر ماهیانه هنرجویان در شرکت فولاد هرمزگان از مهم‌ترین برنامه‌های آموزش و پرورش استان هرمزگان به همراه شرکت فولاد هرمزگان خواهد بود.

اخبار مرتبط

هشتاد و نهمین شماره خبرنامه داخلی شرکت فولاد هرمزگان منتشر شد

میلاد جانه

«ارمغان» یلدایی بانک رفاه کارگران

میلاد جانه

پیام تسلیت مدیرعامل شرکت فولاد هرمزگان در پی جنایت هولناک و بی‌رحمانه رژیم جنایتکار صهیونیستی

میلاد جانه

امکان صدور و ابطال صندوق سرمایه‌گذاری گسترش فردای ایرانیان بانک آینده

میلاد جانه

معاون وزیر صمت اعلام کرد: رتبه سازمان زمین‌شناسی و اکتشافات‌معدنی کشور در شبکه آزمایشگاهی به ۱۷ ارتقاء یافته است

میلاد جانه

همزمان با آغاز هفته بهزیستی صورت پذیرفت؛ تجلیل از فولاد هرمزگان برای خدمت‌رسانی به جامعه هدف سازمان بهزیستی

میلاد جانه

دیدگاهتان را بنویسید