سرآمد اخبار
سانحه هوایی
اجتماعیچند رسانه ها

لاشه هواپیمای آموزشی سانحه دیده در ساوجبلاغ کشف شد

محمد باقر خلفی گفت: هفت تیم امدادی و یک تیم سگ‌های زنده یاب به محل حادثه اعزام و از زمان حادثه تاکنون در جستجوی یافتن سرنشینان هواپیما و لاشه آن هستند.

مدیرعامل جمعیت هلال احمر البرز اعلام کرد که امدادگران هلال احمر البرز با یک فروند بالگرد هوایی لاشه هواپیمای آموزشی سانحه دیده در شهرستان ساوجبلاغ را کشف کردند.

به گزارش ایرنا، محمد باقر خلفی روز چهارشنبه اظهار کرد: تیم جستجو و نجات با یک فروند بالگرد برای جستجوی هوایی لاشه هواپیمای آموزشی سانحه دیده در شهرستان ساوجبلاغ لحظاتی پیش به پرواز درآمد و تکه‌هایی از لاشه هواپیما ساقط شده را در منطقه سفیدارک ساوجبلاغ مشاهده کردند.

وی گفت: امدادگران به صورت پیاده در حال اعزام به محل حادثه هستند.

وی بیان کرد: یک فروند هواپیمای پایپر ۲۸ آموزشی در شهرستان ساوجبلاغ این استان بعد از ظهر روز گذشته از صفحه رادار مرکز کنترل هواپیمایی خارج شد.

وی اضافه کرد: هفت تیم امدادی و یک تیم سگ‌های زنده یاب به محل حادثه اعزام و از زمان حادثه تاکنون در جستجوی یافتن سرنشینان هواپیما و لاشه آن هستند.

وی بیان کرد: همچنین ستاد ویژه جستجو و نجات حادثه سقوط هواپیمای آموزشی در شهرستان ساوجبلاغ با حضور مدیر کل بررسی سانحه‌های هوایی سازمان هواپیمایی کشوری، مدیریت بحران استانداری البرز، هلال احمر و معاونت هوانوردی سازمان هواپیمایی تشکیل شده تا تمهیدات ویژه برای یافتن سرنشینان این هواپیما اتخاذ شود.

امید هاشمیان خلبان و علی فراهانی دانشجوی حاضر در هواپیمای آموزشی پایپر سانحه دیده در منطقه شهرستان ساوجبلاغ بودند

اخبار مرتبط

فصل دوم «شب‌های مافیا، زودیاک» از راه رسید

میلاد جانه

هشدار بارش برف و باران / هوای ۲۱ استان برفی می‌شود

میلاد جانه

محدودیت تردد در جاده چالوس و آزاد راه تهران – شمال | تردد فقط برای این افراد میسر است

میلاد جانه

یک سازمان جدید برای بارورسازی ابرها در ایران تشکیل شد!

میلاد جانه

هواشناسی: در حال بارورسازی ابرها هستیم

میلاد جانه

رگبار شدید باران و رعد و برق در این استان‌ها

میلاد جانه

دیدگاهتان را بنویسید