سرآمد اخبار
بازار خودرو
اخبار داغاقتصادبازاربازارها و خدمات مالی

آخرین قیمت پژو، سمند، دنا، ساینا، تیبا و کوییک +جدول

عملکرد یک هفته‌ای بازار خودرو، از ریزش ۲ تا ۱۰ میلیون تومانی قیمت‌ها حکایت دارد.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، بررسی روند بازار خودرو طی یک هفته گذشته حاکی از آن است که پراید ۱۵۱ در بازار با کاهش ۶ میلیون تومانی، به قیمت ۳۱۵ میلیون تومان به فروش رفته است. پژو ۲۰۶ تیپ ۳ پانوراما مدل ۱۴۰۲ نیز با افزایش ۵ میلیون تومانی، در حدود ۶۳۵ میلیون تومان قیمت خورده است

اما قیمت پژو۲۰۷ اتوماتیک TU۵P مدل ۱۴۰۲ در طول یک هفته گذشته با کاهش ۱۰ میلیون تومانی، به قیمت ۹۲۰ میلیون تومان به فروش رفته است. این در حالی است که پژو۲۰۷ تیپ۵ مدل ۱۴۰۲ بدون تغییر در حدود ۷۰۰ میلیون تومان قیمت خورده است. پژو۲۰۷ دنده‌ای مدل ۱۴۰۲ هم ۱۰ میلیون تومان گران شده و ۷۴۵ میلیون تومان به فروش رفته است.

در این میان، قیمت پژوپارس ELX-TU۵ مدل ۱۴۰۲ در بازار با کاهش ۱۰ میلیون تومانی، ۸۱۵ میلیون تومان قیمت خورد. قیمت پژوپارس LX مدل ۱۴۰۲ نیز ثابت ماند و به قیمت ۸۱۰ میلیون تومان به فروش رفت.

بنا به این گزارش، تارا دنده‌ای V۱ مدل ۱۴۰۲ در طول یک هفته گذشته ۵ میلیون تومان ارزان شد و در حدود ۸۰۰ میلیون تومان قیمت پیدا کرد. در مقابل، البته قیمت تیبا صندوق‌دار SX بنزینی مدل ۱۴۰۱ نیز با کاهش ۵ میلیون تومانی به ۳۹۰ میلیون تومان و تیبا هاچ‌بک EX هم با کاهش ۵ میلیون تومانی به قیمت ۳۹۵ میلیون تومان به فروش رفته است.

گزارش‌های میدانی از بازار خودرو نشان می‌دهد قیمت دناپلاس اتوماتیک توربوآپشنال مدل ۱۴۰۲ در بازار ۱۰ میلیون تومان ارزان شده و یک میلیارد تومان و ۱۰ میلیون تومان قیمت پیدا کرده است. قیمت دناپلاس دنده‌ای ساده مدل ۱۴۰۲ هم با کاهش ۵ میلیون تومانی، به قیمت ۷۶۰ میلیون تومان رسیده است.

اما راناپلاس ۱۰ میلیون تومان ارزان شد و به قیمت ۶۰۰ میلیون تومان به فروش رفت. در عین حال، ساینا S دنده‌ای بنزینی مدل ۱۴۰۲ با کاهش ۵ میلیون تومانی به قیمت ۴۲۰ میلیون تومان و ساینا S اتوماتیک مدل ۱۴۰۲ نیز با کاهش ۲ میلیون تومانی به قیمت ۴۸۵ میلیون تومان به فروش رفته است.

در این میان، سمند سورن پلاس EF۷ بنزینی مدل ۱۴۰۲ در حدود ۶۷۵ میلیون تومان قیمت خورده است. شاهین G اتومات CVT مدل ۱۴۰۲ نیز به قیمت ۸۴۰ میلیون تومان به فروش رفته است.

کوییک R پلاس اتوماتیک هم با افزایش ۵ میلیون تومانی به قیمت ۵۱۵ میلیون تومان به فروش رفت.

اخبار مرتبط

ابلاغ مصوبه افزایش حقوق بازنشستگان تأمین اجتماعی

میلاد جانه

آخرین وضعیت بازار رمزارزها در جهان | پیش بینی قیمت بیت کوین در هفته آینده

میلاد جانه

تداوم روز‌های منفی با ریزش بیش از ۱۶ هزار واحدی شاخص کل

میلاد جانه

پراید؛ رکورددار رشد قیمت | خودرو در یک‌سال اخیر چقدر گران شد؟

میلاد جانه

ماهی شب عید چند؟ | قیمت ماهی در این بازار ارزان تر از همه جاست

میلاد جانه

کاهش قیمت شدید رانا، تارا و سمند / ریزش ادامه دارد؟

میلاد جانه

دیدگاهتان را بنویسید