سرآمد اخبار
معروفخانی
اخبار شرکت ها

تبریک مدیرعامل فولاد هرمزگان به مناسبت ثبت رکوردهای جدید ماهیانه تولید تختال فولادی و آهن اسفنجی

مدیرعامل فولاد هرمزگان به مناسبت ثبت رکوردهای جدید ماهیانه تولید تختال فولادی و آهن اسفنجی پیام تبریک منتشر کرد. در این پیام آمده است:

سلام علیکم

جهادگران فولاد هرمزگان در عرصه تولید در سالی که با عنوان «جهش تولید با مشارکت مردم» مزین شده، بار دیگر افتخارآفرینی کردند و با خلق رکوردهای بی‌نظیر در تولید محصولات نهایی، برگ زرین دیگری از حیات فولاد هرمزگان را ورق زدند.

حماسه آفرینی و رکوردهای ثبت شده تولید در بهار سال جهش تولید نشان از یک هماهنگی و همکاری عالی میان تمامی واحدهای ستادی و تولیدی می باشد که به تحقق شعار «ما می‌توانیم» منجر شده و نتیجه ای فراتر از استانداردهای تعریف شده رقم زده است.

اینجانب ثبت رکوردهای جدید را به کارکنان زحمت کش و ذی‌نفعان شرکت تبریک عرض نموده و امیدوارم با تامین به موقع انرژی و کاهش محدودیت‌ها در سال جاری بتوانیم شاهد رکوردشکنی‌های پی در پی و جهش خیره‌کننده در تولید فولاد هرمزگان باشیم تا سهمی کوچک در تحقق دستور مقام معظم رهبری مبنی بر ((جهش تولید با مشارکت مردم)) و اعتلای نام ایران اسلامی داشته باشیم.

اخبار مرتبط

حضور فعال شرکت فولاد هرمزگان در بیستمین نمایشگاه بین‌المللی ایران متافو

میلاد جانه

مدیرعامل شرکت فولاد هرمزگان مطرح کرد: افزایش پویایی فولاد هرمزگان با اجرای طرح‌های توسعه‌ای

میلاد جانه

فولاد هرمزگان، سردمدار «رشد تولید» در صنعت فولاد کشور

میلاد جانه

با حمایت فولاد هرمزگان صورت گرفت؛ برگزاری ششمین همایش «فولادی شو»

میلاد جانه

صندوق سرمایه‌گذاری گنجینه آینده روشن (صایند) راهکاری حرفه‌ای و آسان برای سرمایه‌گذاری پرسود و بدون ریسک

میلاد جانه

همزمان با آغاز هفته کار و کارگر؛ تجدید میثاق مدیران و کارکنان بانک رفاه کارگران با آرمان‌های بنیانگذار کبیر انقلاب اسلامی

میلاد جانه

دیدگاهتان را بنویسید