سرآمد اخبار
بانک آینده
اخبار شرکت هااقتصادبانک و بیمه

آگهی مزایده شماره 42 املاک تملیکی و مازاد بانک آینده، منتشر شد

بانک آینده در راستای مولدسازی دارایی‌ها، شماری از املاک تملیکی و مازاد بر نیاز خود را از طریق مزایده عمومی به‌فروش می‌‌رساند.

به گزارش روابط عمومی بانک آینده؛ این املاک شامل 101 مورد واقع در استان‌های: اصفهان، ایلام، آذربایجان‌شرقی، بوشهر، تهران، چهارمحال بختیاری، خراسان‌جنوبی، خراسان‌رضوی، خراسان‌شمالی، خوزستان، سمنان، فارس، قزوین، قم، کرمانشاه، گلستان، هرمزگان و یزد است که به دو صورتِ: نقدی و نقد و اقساط، به‌فروش می‌رسند.

بر این اساس متقاضیان محترم برای کسب اطلاعات بیشتر و هماهنگی برای بازدید املاک در روزهای کاری از تاریخ 19/03/1403 تا 29/03/1403 و از ساعت 07:30 تا 12:30 با شماره تلفن‌های 1475تا 85931472-021تماس حاصل نمایند و برای اخذ اسناد شرکت در مزایده به کلیه شعب بانک آینده یا به نشانی: تهران، بزرگراه مدرس، تقاطع نلسون ماندلا (الهیه)، ابتدای خیابان بیدار، برج آینده طبقه چهارم (اداره ساختمان و املاک املاک) مراجعه فرمایند.

آخرین مهلت برای تسلیم پاکت‌ها در تهران و شهرستان‌ها ساعت 13:00 روز چهارشنبه 30/03/1403 بوده و پاکت‌های حاوی پیشنهادهای خرید دریافت شده نیز روز شنبه 02/04/1403رأس ساعت 13:00 در ساختمان مرکزی بانک آینده به‌نشانی یادشده فوق، بازگشایی خواهد شد.

اخبار مرتبط

طرح تسهیلاتی «نسیم آینده» برای طیف متنوع مشتریان بانک آینده

میلاد جانه

انعقاد تفاهم‌نامه همکاری مشترک بین بانک آینده و شرکت داروسازی نصر فریمان

میلاد جانه

مدیرعامل شرکت فولاد هرمزگان مطرح کرد: فولاد هرمزگان پیشتاز ارتباط با شرکت‌های دانش‌بنیان

میلاد جانه

دکتر بهمن اسکندری، در نخستین نشست هیأت‌ مدیره به‌ عنوان مدیرعامل بانک آینده انتخاب شد

میلاد جانه

برنامه‌های سازمان زمین‌شناسی ‌در تحقق شعار سال/ رونق اکتشافات معدنی در سایه تزریق اعتبارات

میلاد جانه

بانک آینده به کارکنان و اعضای هیأت‌علمی دانشگاه آزاد اسلامی وام می‌دهد

میلاد جانه

دیدگاهتان را بنویسید