سرآمد اخبار
دمای هوای تهران
اجتماعیاخبار داغچند رسانه ها

دمای هوای تهران به ۳۶ درجه می‌رسد| هشدار نارنجی برای اردبیل و آذربایجان‌ها

گودرزی، کارشناس هواشناسی از احتمال رسیدن بیشینه دمای هوای تهران به ۳۶ درجه سانتیگراد در روز جاری خبر داد.

به گزارش بازار، فریبا گودرزی افزود: تهران برای امروز بعدازظهر وزش باد در مناطق غربی و جنوبی خواهد داشت و بیشینه دما در تهران به ۳۶ درجه سانتیگراد خواهد رسید.

وی در ادامه وضعیت جوی و آب و هوای کشور برای امروز و روزهای آتی را توضیح داد و گفت: برای امروز (یکشنبه، ۲۰ خردادماه) در برخی نقاط استان‌های آذربایجان غربی، آذربایجان شرقی، اردبیل، زنجان، همدان، مرکزی و قزوین بارندگی پیش‌بینی شده است.

کارشناس سازمان هواشناسی اضافه کرد: برای روزهای دوشنبه و سه‌شنبه در استان‌های واقع در شمال غرب کشور، برخی نقاط غرب و استان‌های واقع در دامنه‌های مرکزی زاگرس و دامنه‌های شمالی و جنوبی البرز بارندگی خواهیم داشت.

وی توضیح داد: در روزهای سه‌شنبه و چهارشنبه نیز در شمال غرب کشور، ارتفاعات البرز مرکزی و ارتفاعات مرکزی زاگرس بارش‌های رگباری و موقتی رخ خواهد داد و در برخی نقاط نیز امکان بارش تگرگ وجود دارد.

گودرزی همچنین در ادامه تأکید کرد: بارش‌های امروز در نیمه شمالی استان‌های آذربایجان غربی، آذربایجان شرقی و اردبیل شدید خواهد بود و در این زمینه هشدار هواشناسی سطح نارنجی نیز صادر شده و ممکن است این بارش‌ها منجر به سیل آبی شدن مسیل‌ها و طغیانی شدن رودخانه‌ها شوند.

کارشناس هواشناسی افزود: برای روزهای دوشنبه و سه‌شنبه، وقوع گردوخاک در مناطق غربی کشور پیش‌بینی می‌شود و تا پنج روز آینده نیز نوار شرقی کشورمان به‌ویژه در منطقه زابل باد و گردوخاک را خواهد داشت.

اخبار مرتبط

قیمت جدید لاستیک منتشر شد/ جدول قیمت

میلاد جانه

مرکز آمار برای اولین بار منتشر کرد؛ تهران پایتخت تورم مسکن

میلاد جانه

زمان حذف دسته چک‌های کاغذی مشخص شد

میلاد جانه

افت تقاضای خشکشویی‌ها در بازار شب عید/ مراقب خشکشویی‌های آنلاین باشید

میلاد جانه

قیمت جهانی طلا افزایش یافت

میلاد جانه

قیمت جهانی نفت کاهش یافت |برنت ۸۸ دلار و ۳۳ سنت شد

میلاد جانه

دیدگاهتان را بنویسید