سرآمد اخبار
بورس تهران
اخبار داغاقتصادبازاربازارها و خدمات مالی

تداوم خروج نقدینگی حقیقی‌ها از بازار سهام

کارشناس بازار سرمایه گفت: ارزش کل معاملات امروز بازار ۳۸،۵۴۵ میلیارد تومان بوده که از این مبلغ ۳،۰۵۲ میلیارد تومان آن مربوط به معاملات خرد سهام و حق تقدم بوده است.

رباب وفایی، کارشناس بازار سرمایه گفت: امروز ۲۲ خردادماه بازار در حالی به کار خود پایان داد که با وجود ۵۹ درصد منفی نماد‌ها، شاخص کل مثبت بسته شد!

این کارشناس بازار سرمایه در ادامه می‌گوید: ارزش کل معاملات امروز بازار ۳۸,۵۴۵ میلیارد تومان بوده که از این مبلغ ۳,۰۵۲ میلیارد تومان آن مربوط به معاملات خرد سهام و حق تقدم بوده است امروز بازار شاهد خروج نقدینگی و خرید حقوقی‌ها به میزان ۴۰۷ میلیارد تومان بود همچنین امروز شاهد خروج نقدینگی از صندوق‌های با درآمد ثابت به میزان ۱۱۱ میلیارد تومان بودیم.

او همچنین می‌گوید: امروز صف خرید (۶۴) نماد به ارزش ۱۸۴ میلیارد تومان و صف فروش (۲۳۳) نماد به ارزش ۴۴۹ میلیارد تومان ثبت شد.

در حالی که اکثر نماد‌های کوچک و متوسط به حال خود رها شده اند، نماد‌های بزرگ و شاخص ساز به واسطه بازارگردانی بهتر، و متعادل‌تر شده‌اند و در نهایت امروز شاخص کل بورس در پایان معاملات امروز با رشد ۳ هزار واحدی به ۲ میلیون و ۸۱ هزار واحد رسید.

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان

اخبار مرتبط

هدفگذاری یک میلیارد دلاری ایران و کویت/ استقبال چشمگیر تجار خارجی از نمایشگاه اکسپو ایران

میلاد جانه

سقوط آزاد قیمت خودرو در بازار/ این خودرو ۴۰ میلیون تومان ارزان شد +جدول

میلاد جانه

پوتین: درگذشت آیت الله رئیسی ضایعه بزرگی است| به تقویت روابط با ایران ادامه می‌دهیم

میلاد جانه

سلاح ورزی: نگرانی بابت جلسه روز شنبه ندارم/ عده‌ای دوست نداشتند من رییس شوم

میلاد جانه

پشت‌ پرده شیوه فروش پوشاک توسط برندهای داخلی

میلاد جانه

نرخ خرید تضمینی گندم اعلام شد

میلاد جانه

دیدگاهتان را بنویسید