سرآمد اخبار
سریال زخم کاری
اخبار داغچند رسانه هافرهنگ و هنر

زمان پخش فصل سوم زخم کاری مشخص شد​

فصل سوم «زخم کاری» از ۲۵ خرداد ماه در شبکه نمایش خانگی پخش می‌شود.

به گزارش تجارت‌نیوز، فصل سوم «زخم کاری» با بازگشت جواد عزتی و حضور او در مسیر داستان خونین فصل دو آغاز می‌شود؛ داستانی که با حضور طلوعی و سیما و صف آرایی جدید برای تصاحب میراث ریزآبادی جذابیت و تعلیق ویژه‌ای دارد. به ویژه که مالک علاوه بر اینکه دنبال مهره اصلی و پشت‌پرده تمام اتفاقات است، نیم‌نگاهی هم به انتقام از قاتل فرزندانش دارد!

«زخم کاری، بازگشت» عنوان دومین فصل از سریال پر سر و صدای شبکه نمایش خانگی بود که حالا در آستانه پخش سومین فصل خود قرار دارد.

بر همین اساس به بهانه انتشار اولین قسمت این فصل تازه به کارگردانی محمدحسین مهدویان، از 25 خردادماه، فیلم «زخم کاری، بازگشت» برای مرور آنچه گذشت این سریال منتشر شد. این فیلم در مدت زمان 2 ساعت و 39 دقیقه، خلاصه‌ای از 13 قسمت سریال «زخم کاری 2» را منعکس کرده و به مرور رخدادهای فصل دوم این سریال می‌پردازد.

در خلاصه این فیلم که یادآور قصه سریال است، آمده: «میثم که تنها وارث تاج و تخت مالک است، در پی انتقام از قاتل اوست. در این میان، نبود مالک بهانه ای می‌شود برای ورود طلوعی، تنها حامی قدرتمند هولدینگ ریزآبادی به آنجا برای سروسامان دادن به اوضاع… اما این تمام حقیقت نیست!»

جواد عزتی، رعنا آزادی ور، الهه حصاری، مرتضی امینی تبار، سعید چنگیزیان، سیدجواد هاشمی، کامبیز دیرباز، مهران غفوریان و الناز ملک بازیگران فصل گذشته «زخم کاری» بودند، چهره‌هایی که برخی از آن‌ها مثل مهران غفوریان در نقش شفاعت و یا مرتضی امینی‌تبار در نقش میثم، پسر مالک گرفتار پایان پرخون این زخم شدند و در فصل جدید حضور ندارند.

منبع: خبر آنلاین

اخبار مرتبط

استوری معنادار برادر علیرضا بیرانوند (عکس)

میلاد جانه

دومین علت مرگ در ایران /مردان مراقب این بیماری باشند

میلاد جانه

وضعیت پرشدگی سدهای کشور تا ۳۰ اردیبهشت | میزان پرشدگی سدها به چند درصد رسید؟

میلاد جانه

اعمال محدودیت ترافیکی در ۱۱ محور شریانی و غیر شریانی کشور

میلاد جانه

بیانیه طوفانی استقلال علیه پرسپولیس؛ برملایتان می‌کنیم!

میلاد جانه

بارش ۲ متر برف در ورزقان (تصاویر)

میلاد جانه

دیدگاهتان را بنویسید