سرآمد اخبار
رونالدو نازاریو
اخبار داغچهره هاورزش

رونالدو همه را با این انتخاب شوکه کرد!

رونالدو نازاریو اعتراف کرد که دیگر تحمل تماشای بازی‌های فوتبال را ندارد و ترجیح می‌دهد تنیس تماشا کند.

با وجود اینکه از رونالدو نازاریو به عنوان یکی از بااستعدادترین بازیکنان تاریخ فوتبال یاد می‌شود، اما او این روزها ترجیح می‌دهد به جای فوتبال به تماشای تنیس بنشیند.

این اسطوره ۴۷ ساله یکشنبه گذشته در جشن خیریه سالانه موراتوگلو در ریویرای فرانسه حضور یافت و با نشان دادن اشتیاق خود به تنیس، ۳۰۰۰۰ یورو برای خرید راکت امضا شده کوکو گاف در حراجی هزینه کرد. اما این دیدگاه انتقادی او به فوتبال مدرن بود که همه را غافلگیر کرد.

اظهارات رونالدو جمعیت ۳۵۰ نفری حاضر در رویداد و کاربران بی‌شمار شبکه‌های اجتماعی را متحیر کرد، خصوصا اینکه یورو و کوپا آمریکا در حال برگزاری‌ست و هیجان زیادی نسبت به بازی‌ها در سراسر جهان وجود دارد.

رونالدو اعلام کرد: «فکر می‌کنم اکنون تنیس را بیشتر از فوتبال دوست دارم. باورنکردنی است، من نمی‌توانم مسابقات فوتبال را تماشا کنم چراکه به نظرم خیلی کسل‌کننده شده. اما می‌توانم پنج ساعت مداوم به تماشای تنیس بنشینم. من هفته‌ای سه بار تمرین می‌کنم.»

با اینکه حرف‌های رونالدو باعث تعجب خیلی از فوتبال‌دوستان شده اما خیلی از آنها هم با رونالدو موافق هستند و معتقدند که جذابیت فوتبال نسبت به گذشته کاهش پیدا کرده و از پایین آمدن استعدادها نسبت به دوران طلایی گذشته ابراز تاسف می‌کنند.

تغییر بازی به سمت یک رویکرد بسیار حرفه‌ای و ساختارمند، با ایجاد فضای کمتر برای درخشش فردی، در تاکتیک‌های پپ گواردیولا کاملا قابل مشاهده است. این تکامل در فوتبال منجر به این شده که بازیکنان اغلب استعداد خلاقانه خود را به خاطر منفعت تیم قربانی کنند و کمتر از گذشته شاهد درخشش ناب ستاره‌ها در مسابقات باشیم.

اخبار مرتبط

عاشقانه‌های بابک جهانبخش و همسرش وایرال شد

میلاد جانه

پرسپولیس تا آخر هفته منتظر اوسمار می‌ماند

میلاد جانه

(عکس) استوری خبرساز همسر یحیی گل‌محمدی

میلاد جانه

استوری جنجالی ژیلا صادقی بعد فوت رضا داودنژاد

میلاد جانه

محمد حسین میثاقی عزادار شد

میلاد جانه

تبریک محمدحسین میثاقی به مهدی طارمی به‌زبان ایتالیایی (عکس) 

میلاد جانه

دیدگاهتان را بنویسید