سرآمد اخبار
بانک آینده
اخبار شرکت ها

امکان صدور و ابطال صندوق سرمایه‌گذاری گسترش فردای ایرانیان بانک آینده

 در راستای تسهیل فرآیند سرمایه‌گذاری و با هدف رضایت هر چه بیش‌تر و رفاه حال مشتریان، امکان صدور و ابطال واحدهای سرمایه‌گذاری صندوق «گسترش فردای ایرانیان» را در شعب خود فراهم کرده است.

این صندوق سرمایه‌گذاری از نوع صندوق‌های اوراق بهادار با درآمد ثابت و تقسیم سود ماهانه است و نگاهی به عملکرد این صندوق در یک ماه گذشته (دوره منتهی به 15خردادماه 1402) نشان می‌دهد؛ بازدهی بالغ بر 23 درصد برای سرمایه‌گذاران محقق شده است.

از جمله مزایای سرمایه‌گذاری در این صندوق می‌توان به بازدهی مناسب، امکان سرمایه‌گذاری کوتاه‌مدت (حتی با 10 روز ماندگاری)، امکان انجام غیرحضوری تمام مراحل و هم‌چنین امکان سرمایه‌گذاری با مبالغ پایین (حدود 100 هزار تومان) اشاره کرد.

متقاضیان سرمایه‌گذاری در این صندوق می‌توانند علاوه بر مراجعه به سایت صندوق سرمایه‌گذاری گسترش فردای ایرانیان به‌نشانی www.gostareshfund.ir با حضور در هر یک از شعب بانک آینده یا شرکت کارگزاری بانک آینده، نسبت به سرمایه‌گذاری در صندوق اقدام نمایند.

اخبار مرتبط

حضور فعال بانک رفاه کارگران در کیش اینوکس 2023

میلاد جانه

رشد 47 درصدی پرداخت وام قرض‌الحسنه ازدواج در بانک آینده

میلاد جانه

رتبه اول بانک رفاه کارگران در فروش املاک مازاد و سهام تحت تملک

میلاد جانه

خانه تاریخی «نبوی» با مشارکت بانک آینده مرمت شد

میلاد جانه

تاکید نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی به اعلام وضعیت فرونشست در تهران توسط سازمان زمین‌شناسی و اکتشافات‌معدنی کشور

میلاد جانه

معرفی مزیت‌های محصولات و خدمات بانک آینده؛ در نشست تخصصی هفدهمین نمایشگاه بین‌المللی ایران پلاست

میلاد جانه

دیدگاهتان را بنویسید