سرآمد اخبار
جنایت
اجتماعیچند رسانه ها

دخترکشی هولناک به دست پدر سنگدل در تهران

جانشین فرمانده انتظامی شهرری از دستگیری پدری که دختر ۱۰ ساله‌اش را به قتل رسانده بود، خبر داد و گفت: متهم به ارتکاب جنایت اعتراف کرده است.

جانشین فرمانده انتظامی شهرری از دستگیری پدری که دختر ۱۰ ساله‌اش را به قتل رسانده بود، خبر داد و گفت: متهم به ارتکاب جنایت اعتراف کرده است.

به گزارش ایرنا، سرهنگ “سیدرضا عمادالدین” شامگاه یکشنبه در این باره گفت: بامداد یکشنبه بیست و نهم مرداد ماه، مرگ مشکوک دختر خردسالی بر اثر ضرب و جرح شدید در خانه‌ای در شهرری به مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ گزارش داده شد.

وی افزود: با اعلام این خبر، ماموران کلانتری ۱۷۶ حسن آباد راهی محل حادثه شدند و با جسد دختر ۱۰ ساله‌ای مواجه شدند که آثار کبودی بر روی بدنش به شدت مشهود بود؛ بررسی‌های اولیه نیز نشان می‌داد یک کابل برق که به نظر می‌رسید آلت قتاله باشد در گوشه‌ای از زمین خانه افتاده است و پدر این دختر بچه احتمالا مشکلات روحی و روانی دارد.

این مقام انتظامی عنوان کرد: همین موضوع کافی بود تا ماموران کلانتری پدر دختر بچه را هدف تحقیق قرار دهند؛ وی در همان بازجویی‌های اولیه از این جنایت هولناک رازگشایی کرد و گفت که چند سال قبل در کشور افغانستان ازدواج کردم و صاحب دختر شدم اما خیلی زود از همسرم جدا شدم و با تنها فرزندم به ایران آمدم.

به گفته این مقام انتظامی به نقل از متهم، در ایران با یک زن جوان آشنا شدم و مجددا ازدواج کردم و چند سال بعد صاحب فرزندان دیگری شدم؛ روز حادثه ما قصد داشتیم تا به یک دورهمی برویم به همین خاطر دخترم را در خانه چند ساعت بعد هنگامی که از دورهمی بازگشتیم با بهم ریختگی خانه مواجه شدم و پی بردم دخترم در نبود ما این کار را انجام داده است؛ بسیار عصبانی شدم و با کابل برق دخترم را چندین مرتبه هدف ضرب و جرح شدید قرار دادم؛ پس از این حادثه فرزندم خوابید اما دیگر صبح بیدار نشد.

جانشین فرمانده انتظامی شهرستان ری ادامه داد: ماموران کلانتری پس از این اعترافات، متهم را با هماهنگی‌های لازم با مرجع قضایی دستگیر کردند.

سرهنگ عمادالدینی خاطرنشان کرد: با صدور قرار قانونی از سوی مرجع قضایی متهم برای روشن شدن زوایای پنهان پرونده در اختیار اداره دهم پلیس آگاهی تهران بزرگ (مبارزه با قتل) قرار گرفت.

اخبار مرتبط

سرقت از طلافروشان حواس پرت تهرانی

میلاد جانه

استقلال با سرمربی کروات توافق کرد

میلاد جانه

نورچشمی ساپینتو در استقلال ماندنی شد

میلاد جانه

سفر به شمال را کنسل کنید؛ از فردا سیل می‌آید! | دما ۶ تا ۱۲ درجه کاهش می‌یابد

میلاد جانه

خبر خوش برای تهرانی‌ها

میلاد جانه

ساخت ابرقایق ۲ میلیارد دلاری برای ابرثروتمندان!

میلاد جانه

دیدگاهتان را بنویسید