سرآمد اخبار
اخبار شرکت هابانک و بیمه

ارتباط تلفنی مدیر امور ناحیه یک بانک رفاه کارگران با مشتریان این بانک در استان تهران

در راستای شفافیت، پاسخگویی و افزایش رضایتمندی مشتریان، بستر ارتباط مستقیم تلفنی مشتریان بانک رفاه کارگران در استان تهران با حمیدرضا صفائیان مدیر امور ناحیه یک این بانک از طریق سامانه ارتباط مردم و دولت (سامد) مستقر در محل استانداری تهران، فراهم شده است.

به گزارش روابط عمومی بانک رفاه کارگران، مشتریان بانک رفاه در استان تهران می‌توانند از ساعت 10 الی 12 روز شنبه 27 آبان ماه از طریق تماس با این سامانه به شماره 111 مسائل، چالش‌ها و پرسش‌های خود را با مدیر امور ناحیه یک این بانک در میان بگذارند.

این ارتباط در راستای نظامنامه مدیریت ارتباطات مردمی در بستر سامانه سامد و با هدف تکریم مشتریان بانک رفاه کارگران اجرایی شده است.

شایان ذکر است، رویکرد مشتری‌مداری و تکریم مشتریان یکی از اصول اساسی فعالیت بانک رفاه کارگران از بدو تاسیس تاکنون بوده است که در سال‌های اخیر با جدیت بسیار بیشتری در دستور کار مدیران و کارکنان این بانک قرار گرفته است.

اخبار مرتبط

توسط فولاد هرمزگان و اداره کار استان هرمزگان انجام شد؛ امضای تفاهم‌نامه استخدام نیروی کار بومی از طریق سامانه جستجوی شغل

میلاد جانه

مدیرعامل فولاد هرمزگان در جلسه هم‌اندیشی با مدیرعامل مجتمع کشتی‌سازی و صنایع فراساحل ایران (ایزوایکو) عنوان کرد: تامین نیاز صنایع پایین‌دستی با اجرای پروژه نورد گرم

میلاد جانه

مدیرعامل این بانک تشریح کرد: اهداف برگزاری جشنواره فرشتگان بانک رفاه کارگران

میلاد جانه

مدیر اجرای پروژه‌های شرکت فولاد هرمزگان خبر داد: اجرای موفقیت‌آمیز پروژه تعویض ترانس در فولاد هرمزگان

میلاد جانه

مدیرعامل شرکت فولاد مبارکه: فولاد هرمزگان مرکز ثقل طرح‌های توسعه‌ای ما خواهد بود

میلاد جانه

بانک آینده با قوت به‌ کار خود ادامه می‌دهد

میلاد جانه

دیدگاهتان را بنویسید