سرآمد اخبار
ناوگان عمومی مسافربری
اخبار داغاقتصادبازاربازارها و خدمات مالی

اعلام زمان پیش فروش بلیت‌های نوروزی ناوگان عمومی مسافربری

مدیرکل دفتر حمل و نقل مسافر سازمان راهداری و حمل و نقل جاده‌ای گفت: پیش فروش بلیت‌های نوروزی ناوگان عمومی مسافربری جاده‌ای به صورت حضوری و اینترنتی از ۲۰ اسفند آغاز می‌شود.

به گزارش همشهری آنلاین، داریوش باقرجوان اظهار کرد: پیش فروش اینترنتی بلیت از طریق سایت‌های اینترنتی، سایت‌های استانی و سایت‌های اختصاصی شرکت‌های حمل و نقل مسافر انجام می‌شود و با انجام سفرهای برنامه‌ای کاربران، خدمات رسانی مناسب تری دربخش حمل و نقل جاده‌ای فراهم می‌شود.

وی با بیان اینکه ارائه کدملی و تلفن همراه هنگام خرید بلیت از طرف مسافران الزامی است، افزود: با توجه به افزایش تقاضا در برخی مسیرها، از سوی استان‌ها نیازسنجی صورت می‌گیرد و حداکثر ظرفیت ناوگان برای خدمات رسانی به کارگرفته می‌شود که بالغ بر ۱۱ هزار دستگاه اتوبوس، ۱۹ هزار دستگاه مینی بوس و ۳۰ هزار دستگاه سواری کرایه در ایام نوروز در محورهای مختلف درون استانی و برون استانی، مسافران را جابه جا می‌کنند.

وی با اشاره به اینکه نظارت و پیگیری مستمر بر فروش بلیت های نوروزی و رسیدگی به شکایات مسافران از سوی سازمان راهداری و حمل و نقل جاده‌ای و ادارات استان‌ها انجام می‌شود، افزود: سامانه جامع اطلاع رسانی ۱۴۱ و تلفن گویای ۱۴۱، وب سایت ۱۴۱، سامانه پیامکی ۱۰۰۰۱۴۱، پل های ارتباطی این سازمان با کاربران بوده و می‌توانند شکایات و نظرهای خود را ثبت کنند.

اخبار مرتبط

جزییات جدید از اجرای دستور وزیر اقتصاد در خصوص فرار مالیاتی واردکنندگان آیفون

میلاد جانه

ورق بورس برگشت/ رشد بیش از ۱۳ هزار واحدی شاخص کل

میلاد جانه

قالیباف: مبنای دولت برای کاهش خط فقر باید ارائه کالابرگ الکترونیکی باشد

میلاد جانه

قیمت سکه و طلا در بازار آزاد ۲۹ آذر ۱۴۰۲ /جدول

میلاد جانه

افزایش صادرات نفت ایران / رشد ۱۰ درصدی نسبت به سال قبل

میلاد جانه

تورم ۱۲ ماهه بهای تولیدکننده ۵۰ واحد درصد کاهش یافت

میلاد جانه

دیدگاهتان را بنویسید