سرآمد اخبار
تن ماهی
اقتصادبازاربازارها و خدمات مالی

عرضه کنسرو ماهی با حداقل ۱۵ درصد تخفیف در ایام نوروز و ماه مبارک رمضان

دبیر سندیکای صنایع کنسرو ایران گفت: با اجرای طرح «تخفیف ویژه عید تا عید» قیمت کنسرو ماهی از میلاد امام زمان تا عید فطر با حداقل ۱۵ درصد تخفیف به فروش می‌رسد.

به گزارش بازار، سید محمد میررضوی افزود: با توجه به در پیش رو بودن عید نوروز و همزمانی آن با ماه رمضان، تولیدکنندگان کنسرو ماهی در راستای حمایت از مصرف کنندگان و ایفای نقش رسالت اجتماعی خود، طرح تخفیف ویژه فروش کنسرو ماهی را در بازه زمانی میلاد امام زمان تا عید فطر، در دستور کار قرار داده‌اند.

دبیر سندیکای صنایع کنسرو ایران اظهار داشت: از آنجایی که دولت مردمی و خدمتگزار به منظور حمایت از مردم، در عرضه کالاهای اساسی مانند روغن، تخفیفاتی را اعمال کرده است، واحدهای تولید کننده کنسرو ماهی عضو سندیکای صنایع کنسرو ایران در راستای سیاست های حمایتی دولت، محصولات خود را در مراکز عرضه مستقیم مانند میادین میوه و تره بار و فروشگاه های زنجیره ای، دست کم با ۱۵ درصد تخفیف عرضه می کنند.

میررضوی ابراز امیدواری کرد: اجرای این طرح ویژه، در آستانه سال نو، به مردم کمک کند تا پروتئین مورد نیازخود را از طریق تهیه کنسرو ماهی به عنوان یک محصول سالم و مقوی و مغذی تامین کنند.

اخبار مرتبط

آرامش در بازار جهانی طلا حکفرماست

میلاد جانه

وزیر کار: دولت برای افزایش یارانه‌ نقدی یا ادامه کالابرگ تصمیمی نگرفته است

میلاد جانه

استاد دانشگاه علامه مطرح کرد: 89 درصد کل فقرای ایران از شاغلان هستند / با این برنامه هفتم توسعه، بحران های ایران تشدید می شود!

میلاد جانه

طلای جهانی رنگ عوض کرد

میلاد جانه

قیمت خودرو امروز 9 مهر 1402/ قیمت پژو پارس 5 میلیون کاهش یافت

میلاد جانه

بلیت اتوبوس در نوروز گران نشد/ مصوبه‌ای برای افزایش نداریم

میلاد جانه

دیدگاهتان را بنویسید