سرآمد اخبار
دلار
اجتماعیاخبار داغ

سرقت محموله دلار؛ مالباخته به کما رفت

پلیس در تعقیب دو سارق ناشناس است که محموله دلار را از مردی سرقت کردند.

سارقانی که محموله ۵۰ هزار دلاری را ربودند و مال‌باخته را به کما فرستادند، تحت تعقیب قضایی و پلیسی قرار گرفتند.

به گزارش اعتماد، در روزهای پایانی هفته گذشته، مردی به دادسرای ویژه سرقت تهران مراجعه و شکایتی طرح کرد. پس از آن، پرونده برای رسیدگی به شعبه پنجم بازپرسی دادسرای ناحیه ۳۴ تهران ارجاع شد. شاکی از دو مرد که چهره‌هایشان را پوشانده و دلارهایش را سرقت کرده بودند، شکایت کرد و گفت: سال‌هاست در کار خرید و فروش دلار هستم. محموله دلار آخرم را که ۵۰ هزار دلار بود، به دوستم امانت دادم.

آن روز مقابل خانه دوستم رفته بودم تا دلارها را بگیرم. خانه دوستم شمال غرب تهران است. دلارها را تحویل گرفتم و داشتم به آن‌طرف خیابان می‌رفتم تا سوار خودرو شود و به خانه‌ام بازگردم که دو موتورسوار با چهره‌های پوشیده به من حمله کردند، کتکم زدند و حتی با چاقو زخمی‌ام هم کردند، بعد هم دلارهایم را به زور از من گرفتند. در این بین دوستم را هم که برای کمک آمده بود، با مشت و لگد زخمی کردند.

این شاکی ادامه داد: هر دو ما زخمی بودیم. مردم ما را به بیمارستان بردند. من به کما رفته بودم و دوستم بعد از یک روز مرخص شد. من هم بعد از چند هفته که در کما بودم شانس آوردم و زنده ماندم و بعد از بهبود مرخص شدم و برای شکایت به دادسرا آمده‌ام.

این در حالی است که دوست مرد مال‌باخته هم که همراه او بود گفته‌هایش را تایید کرد. اکنون به دستور بازپرس پرونده تحقیقات از سوی ماموران پلیس برای دستگیری سارقان و کشف محموله دلار آغاز شده است.

اخبار مرتبط

پورعلی‌گنجی رسما با پرسپولیس تمدید کرد

میلاد جانه

آمار عجیب فرسودگی موتورسیکلت ها | اینفوگرافیک

میلاد جانه

خبر خوش برای تهرانی‌ها

میلاد جانه

پیش‌بینی هواشناسی؛ هوا خوب نمی‌شود!

میلاد جانه

دخترکشی هولناک به دست پدر سنگدل در تهران

میلاد جانه

چرا سیل‌ها مکررا موجب خسارت می‌شوند؟

میلاد جانه

دیدگاهتان را بنویسید